Монголын даамын холбооны 2019 оны тэмцээн уралдааны хуваарь

596

ТэмцээнОгнооЗохион байгуулагчАнгилал
1.Техник технологийн дээд сургуулийн нэрэмжит тэмцээн          I.5-6МДХ, “Алтан хүү” клуб, ТТДС6-9, 10-12, 13-15,  16-19 нас
2.Улсын аваргын хагас шигшээ тэмцээн *                                     I.11-13МДХЭрэгтэй, эмэгтэй
3.“Нахиа” хүүхдийн лигII.16-17МДХ11 хүртэлх насны хүүхдүүд
4.Чингис Опен 2019 (дээд лиг)II.22-24МДХ, “Алтан хүү” клуб, Хан Хэнтийн даамын холбоо, Хэрлэн сумын ЗДТГОлон насны ангиллаар
5.Сонирхогчдын лигIII.2-3МДХ, “Хийморь хөлөг” клубI, II, III зэрэгтнүүд болон зэрэггүй даамчид
6.Залуучуудын УАШТ *III.29-31МДХ17-19 нас
7.Рапид тэмцээн (дээд лиг)III.31МДХ, “Алтан хүү” клубНээлттэй
8.Өсвөрийн УАШТ *IV.6-9МДХ, “Гацуурт” компани5-7, 8-10, 11-13,    14-16 нас
9.Турк даамын УАШТ *IV.13-14МДХ, Сэлэнгэ аймгийн Баянгол сумын ЗДТГЭрэгтэй, эмэгтэй
10.Хаврын гран-при 2019      (дээд лиг)IV.19-21МДХ, “Алтан хүү” клуб, “Энгүүмэл билэг” ХХК, “Хийморь хөлөг” клубНээлттэй
11.Насанд хүрэгчдийн УАШТ (шигшээ тэмцээн) *IV.24-30МДХШалгарсан тамирчид
12.Сонирхогчдын лигV.18-19МДХ, “Хийморь хөлөг” клубI, II, III зэрэгтнүүд болон зэрэггүй даамчид
13.Зүтгүүрийн депогийн нэрэмжит тэмцээн (дээд лиг)V.24-26МДХ, “Алтан хүү” клуб, Зүтгүүрийн депогийн “Дөл” клуб, УБТЗЭрэгтэй, эмэгтэй
14.Сонирхогчдын УАШТ *VI.7-9МДХ, Архангай аймгийн даамын холбооДэд мастер болон түүнээс доош цол, зэрэгтэй тамирчид
15.Эрчим Кап 2019 (дээд лиг)VII.5-7МДХ, “Алтан хүү” клуб, Дулааны цахилгаан станц IV ТӨХКНээлттэй
16.Сонирхогчдын лигVII.27-28МДХ, “Хийморь хөлөг” клубI, II, III зэрэгтнүүд болон зэрэггүй даамчид
17.“Нахиа” хүүхдийн лигVIII.10-11МДХ11 хүртэлх насны хүүхдүүд
18.Эрдэнэт Опен 2019 (дээд лиг)VIII.16-18МДХ, “Алтан хүү” клуб, Орхон аймгийн даамын холбоо, спортын мастер Ч.Хишгээгийн гэр бүлНээлттэй
19.64 буудалт даамын УАШТ *VIII.24-25МДХЭрэгтэй, эмэгтэй
20.Хүүхдийн спортын VI их наадмын шигшээ тэмцээн *IX.13-15МДХ, БТСГ, БСШУСЯ8-10, 11-13, 14-16, 17-18 нас
21.Оюутны УАШТ *IX.20-22МДХ, “Алтан хүү” клуб, ТТДС, спортын мастер С.Лхагвасүрэн агсны гэр бүлОюутнууд (27-оос доош насны)
22.Блиц тэмцээн (дээд лиг)IX.22МДХ, “Алтан хүү” клуб, ТТДС, спортын мастер С.Лхагвасүрэн агсны гэр бүлНээлттэй
23.Намрын гран-при 2019      (дээд лиг)X.4-6МДХ, “Алтан хүү” клуб, “Нартын голомт” ХХКНээлттэй
24.Ахмадын УАШТ *X.11-13МДХ, “Шавь” клуб, Ж.Нямдорж агсны гэр бүл51-64, 65-аас дээш нас
25.ЕБС-ийн сурагчдын УАШТ *X.18-20МДХ, 39-р сургууль, Ш.Өвгөн багшийн гэр бүлЕБС-ийн сурагчид
26.Сонирхогчдын лигXI.16-17МДХ, “Хийморь хөлөг” клубI, II, III зэрэгтнүүд болон зэрэггүй даамчид
27.Блиц, рапидын УАШТ *      (дээд лиг)XI.23-24МДХ, “Алтан хүү” клуб, “Шилмэл мах” ХХКЭрэгтэй, эмэгтэй
28.Багийн УАШТ *XII.6-8МДХБаг бүрдүүлж оролцоно
29.“Final 2019” оны шилдэг даамчныг тодруулах тэмцээн (дээд лиг)XII.11-15МДХ, “Алтан хүү” клуб, “Кэнс электрик” ХХКШалгарсан тамирчид

Оролцох гадаад арга хэмжээ

ТэмцээнХугацааБолох газарТайлбар
1.Эмэгтэйчүүдийн ДАШТVI.9-22Якутск (ОХУ) 
2.Ази тивийн АШТVI.19-VII.2Ташкент (Узбекистан)   
3.Эрэгтэйчүүдийн ДАШТIX.14-X.2Ямусукро (Кот д’Ивуар) 
4.Xingqiu Cup 2019X.29-XI.4Лишуй (БНХАУ) 
5.Өсвөр, залуучуудын ДАШТX.27-XI.3Измир (Турк)